Tworzywa sztuczne

Oferujemy szeroki wybór półfabrykatów z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, w tym płyty, wałki i rury, które charakteryzują się wysoką jakością i różnymi właściwościami. Nasza oferta obejmuje również półfabrykaty o właściwościach ESD (elektrostatyczne rozładowanie), które są idealne dla zastosowań wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną.

W naszym asortymencie znajdziesz takie materiały jak POM (poliacetal), POM ESD (poliacetal ESD), poliwęglan, poliwęglan ESD, polietylen, poliamid, płyty HPL (high-pressure laminate) oraz TSE (szklano- epoksydowe). Każdy z tych materiałów ma swoje unikalne właściwości, takie jak wytrzymałość, odporność na ścieranie, izolacyjność elektryczna czy właściwości antystatyczne.

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni półfabrykat, który najlepiej spełni Twoje wymagania. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości materiałów, które sprostają nawet najbardziej wymagającym aplikacjom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych dostępnych półfabrykatów i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Szybki kontakt

Nowa Wieś Kwidzyńska 3 82-500 Kwidzyn